Hoşgeldin, Ziyaretçi
Sitemizden yararlanabilmek için Kayıt olmalısınız.

Kullanıcı Adı/E-Posta:
  

Şifreniz:
  

Forumda Ara

(Gelişmiş Arama)

Forum İstatistikleri
» Toplam Üyeler: 301
» Son Üye: EnginNakliyat
» Toplam Konular: 1,094
» Toplam Yorumlar: 1,150

Detaylı İstatistikler

Kimler Çevrimiçi
Toplam: 267 kullanıcı aktif
» 263 Kayıtlı
» 4 Ziyaretçi
Abbas, Abbe, Abdül Aziz, Abdülbaki, Abdülkadir Fırça, Ahmet Topçam, Alaftürk, Aleksia, Alev Taşkın, Andrey, Anna, Annamar, Aparecido, Asal, Astra, Atak1, Atakan, Ayça Katırdel, Aycan, Aylin İnce, Batuhan, Baycan, Belkis, Bellini, Berna Pekelin, Berna Pekiş, bhushan, bilginyaman, Bircan, Bora Uçar, Bruks, Buğra Onur, Bulut, Burcu Özkavru, ByTehlike, Cakepi, cansupekin, Cantürk, Carats, Çelebi, Çelik, Cengiz, Çetintürk, cevik, Clain, Code Yağmur, Code Yasemin, Code Yelda, Code Yeliz, Code Yeşim, Davim, delaporta444, Demirtürk, Derin, Derince, Derman, Dina, Doğan, Doğan Akçalı, Dündar, Durov, Ebru Biçerci, Ebru Çolak, Ebru Gül Denizci, Ecranis, efehann, Egemen, Egetürk, Ekinci, Elegance, Elena, elkabayrak, elvira, Emine Yıldırım, Erdinç, Eric, ERICA, Erkan, Erpolat, Ertacan, esra, Farel, Faruk, Ferit, Fidell, fikirproje, Fırat Turcanlı, Fowky, fyzyc, gardian, Gatiko, Gökçe, GokceTC, Göktuğ, Gül Naz, Gülçelik, Gülden Karaca, Güldeniz Özer, Gungor, Güngörmez, Gürkan Demir, gürko34, Hakan Özüren, halil, Hande Ulu, Harun Demral, Hassan, Hatice Kara, Himal, Hisarcı, Houder, ibrahim, iroschka, isabella, İshak İrce, Işıl Özgenç, Jbo, jenniwings353, jerry, Jetb, Jöntürk, jorge, julia, Juny, jurım, Kaan Yazıcı, karaca, Karacan, karatasozan97, Kevin Rani, kgltrek123, Koray, Leyla Şentöre, linda, Lois Krayser, lower, lucas, Maslor, Mayara, Mehmet, Mehmet Yıldız, mehmetcan, Melek Apaydın, Melike, Melis Karaçam, Melissa, Mercan, Meriç, Meröz, Merse, Mescan, Mesgür, Metin Güldere, Metin ibrahim, Mine Gültürk, mohammed, Muhammed Osman, Murat Türk, Mürvet, M_görgün, Nalan Uzun, noclegiNo, nullsix, Olivia, Ömerov, Ozan, Ozan Özçelik, Özcan Türkeli, Özdemir, Özer, Özge Taşkale, Özgür, Özgür Çelik, Özkan, Öztunç, Öztürkeli, Pelin Özcan, ProFesWeB, Pusat, Pusula, Rachid, Raj Patel, Ramires, Randy, Raquel, redxbax, Resuldemir, Retürk, Reza Burileva, ricardo, Rodger, Sacred, Sakden, Sam Kair, Samdsuza, Sancez, Selda, Selin Demirci, Selin Kayabaşı, Şentürk, Serdar, Sergio, Serickaloski, Serkan Taşçı, Serkan Taşdemir, Sermet Ayanık, Sertaç, Sertunç, Servet Taşçı, Sevtap Orçun, Sezgin, Sihirbaz, Silam, Simay Taşdelen, social35, Solmaz Işıl, Solotürk, Sönmez Tunç, sontürk, Soytürk, Suarez, Subas, Süleymanov, Tagy, Tamer, TaniTupou, Taşçı, Tasdem, Taşer, Taşkale, Tatlıcı, tehlikelimadde, Tevfik Akarkol, Tezcan, Timur Dağ, tirassepetim, Toni Velisla, Topaç, Topal, Topçu, Toprak, tragedya27, Turabi, Turhan, Türkali, üskün, Velid, Victoria, volkan, volkan1, Williams, Willy, Yakup Bezci, Yakuri, Yalçın, yasin, Yavuztürk, Yigit, Yolcu, Yunus, Zehra, Zübeyde, Zühre

Son Aktiviteler
Gebze En İyi Klima Servis...
Forum: Site Tanıtımları
Son Yorum: mehmetcan
6 saat önce
» Yorumlar: 0
» Okunma: 2
İnverter Kaynak Makineler...
Forum: Site Tanıtımları
Son Yorum: mehmetcan
10 saat önce
» Yorumlar: 0
» Okunma: 1
E-ticaret Sitesi Nasıl Ya...
Forum: Site Tanıtımları
Son Yorum: mehmetcan
11 saat önce
» Yorumlar: 0
» Okunma: 1
Rize araç kiralama firmas...
Forum: Site Tanıtımları
Son Yorum: nullsix
Dün, Saat: 15:52
» Yorumlar: 0
» Okunma: 1
Krediguncel.com üzerinden...
Forum: Site Tanıtımları
Son Yorum: nullsix
23-02-2018, Saat: 21:00
» Yorumlar: 0
» Okunma: 2
Yaşama dair çarpıcı payla...
Forum: Site Tanıtımları
Son Yorum: nullsix
23-02-2018, Saat: 20:35
» Yorumlar: 0
» Okunma: 1
Facebook hesabınızın popü...
Forum: Site Tanıtımları
Son Yorum: nullsix
23-02-2018, Saat: 20:16
» Yorumlar: 0
» Okunma: 1
Polis Haberleri Sitesi
Forum: Site Tanıtımları
Son Yorum: ReFlex
23-02-2018, Saat: 19:49
» Yorumlar: 0
» Okunma: 1
3D tasarım şirketi
Forum: Site Tanıtımları
Son Yorum: gardian
23-02-2018, Saat: 15:48
» Yorumlar: 0
» Okunma: 5
Online alışveriş sitesi -...
Forum: Site Tanıtımları
Son Yorum: nullsix
23-02-2018, Saat: 13:45
» Yorumlar: 0
» Okunma: 2

 
  Gebze En İyi Klima Servisi
Yazar: mehmetcan - 6 saat önce - Forum: Site Tanıtımları - Yorum Yok

Klimalar, yaz kış kullanabileceğimiz, ancak bazı durumlarda sorun çıkrabilen aygıtlardır. İnsan üretimi oldukları için zaman zaman bozulmaları ve kullanıcıları için sorun çıkarmaları çok doğal olarak karşılanmaktadır. Klimalar yaz mevsimlerinde havayı soğutmak için kullanılırken, kış mevsimlerinde sıcak hava amacı ile kullanımaktadırlar. Bu sebepten ötürü, bu cihazlar her mevsim kullanılabilen oldukça yararlı olan aygıtlardır. Gebze klima teknik servisi olarak biz de klimaların tamirinden sorumlu olan bir firmayız ve sürekli olarak faaliyet gösteriyoruz. Yalnızca Gebze'de değil, İstanbul'un çeşitli semtlerinde de hizmet vermekteyiz. Müşterilerimizin vermiş olduğumuz hizmetten memnun olmalalarını sağlamak ve elbette tarafımzıdan tamir edilen klimaları sorunsuz olarak kullanmaları öncelikli amacımız olarak karşımıza çıkıyor. Siz de işini iyi yapan dinamik bir ekip ile çalışmak istiyorsanız, arzu ettiğiniz firmayı artık buldunuz.

En İyi Klima Servisi
Gebze klima servisi olarak bize düşeni layığı ile yerine getirebilmek için yoğun bir çaba içerisindeyiz. Gün içerisinde birçok müşterimizi ziyaret ediyor ve sürekli olarak klima tamiri yapıyoruz. Hal böyle olunca, birçok olumlu geri dönüşümüz oluyor. Piyasa fiyatları ile kıyaslandığında, firmamızın olumlu olarak yorum almasının birçok nedeni bulunuyor. En önemli nedeni sunmuş olduğu hızlı ve kaliteli hizmeti. Ne yazık ki piyasada genelindeki birçok firma bunu sağlayamıyor. Siz de en iyi klima servisi ile beraber çalışarak hızlı hizmet almak isterseniz, artık hangi firma ile çalışmanız gerektiğini biliyorsunuz.

Bu konuyu yazdır

  İnverter Kaynak Makineleri
Yazar: mehmetcan - 10 saat önce - Forum: Site Tanıtımları - Yorum Yok

Artık günümüzde teknoloji seviyesi oldukça ileri boyutlara ve özelliklere taşınmıştır. Ve bu teknolojiye ayak uydurabilen ve adapte olan, aynı zamanda rahat bir şekilde uyum sağlayan makine şekilleri arasında inverter kaynak makineleri yer almaktadır. Sargılı ve ağır olan kaynak makineleri ile karşılaştırdığımızda sargısız ve hafif özelliktedir. Kaynak işlemlerini gerçekleştirirken inverter kart kullanılır. Bu sebepten ötürü inverter kaynak makinelerinde sargı sistemi yer almaz. Sargı sistemi bulunmadığından ötürü de sargılı olan makinelere nazaran oldukça hafif ve kullanışlı özelliğe sahiptir.

Taşımış olduğu özellikler bakımından daha fazla donanıma sahip olan ve daha teknolojik özellikler taşıyan inverter kaynak makineleri diğer makineler ile kıyaslandığında fiyat farkı bakımından biraz daha yüksek olmaktadır. İnverter kaynak makineleri, redresör jeneratör ve kaynak jeneratörene nazaran yaklaşık olarak yüzde seksen kadar enerji tasarrufu sağladığını söyleyebiliriz. Böylelikle az enerji ile beraber daha verimli çalışma imkanı özelliğini barındırmaktadır. Ebatları hem küçüktür ve küçük olması nedeniyle kolay bir şekilde taşınabilir özelliği bulunmakla beraber istediğiniz her yerde inverter kaynak makinesi kullanabilirsiniz. Başka bir özelliğinden bahsedecek olursak sessiz bir şekilde çalışmasıdır. Bununla beraber sıçrama yapmayan kaynak yapmanız ise büyük özelliğidir. Hem verimliliği artıran ve hem de diğer avantajlarından fazlaca faydalanabileceğiniz özellikleri taşır.

İnverter kaynak makinelerinde fiyatlara baktığımızda ise her yeni teknolojik üründe olduğu gibi eski teknolojik özellikteki makinelere nazaran daha fazla fiyat farkı bulunur. Fiyat farklılığın bulunmasının en önemli nedenleri arasında ise ürün çeşitliliğinin fazla olmasıdır.

Bu konuyu yazdır

  E-ticaret Sitesi Nasıl Yapılır?
Yazar: mehmetcan - 11 saat önce - Forum: Site Tanıtımları - Yorum Yok

Web tasarım, çağımızın en büyük gereklilikleri arasındadır. Zira insanlar artık birbirleri ile iletişim kurabilmek için internet sitelerini tercih etmektedir. İnternet sitelerinde pek çok işlemi gerçekleştirmek mümkündür. İnternet siteleri aracılığı ile birçok kullanıcıya ulaşabilir; pek çok farklı görüşü burada paylaşabilirsiniz. Ya da internet siteleri aracılığı ile ticaret yapmak da mümkündür. Kısaca bu sitelerin pek çok amaç için kullanıldığını söylesek hiç de yanlış olmaz. Sizin de web tasarıma ihtiyacınız varsa, bunu bireysel olarak yapabileceğiniz gibi web tasarım firmaları ile çalışmanız da yararınıza olabilir. Sizin için bu firmalara değindik.

E-ticaret Sitesi Nasıl Yapılır?
E ticaret sitesi de web tasarım firmaları tarafından yapılmaktadır. Mantıklı şekilde bakıldığında, e ticaret sitelerinin bireysel kişiler tarafından yapılmasının oldukça zor olduğunu söylemek mümkündür. Siz de e-ticaret sitesi oluşturmak istiyorsanız, bu alanda ne yaptığını bilen, deneyimli ve nitelikli personellerle çalışan bir firma ile mutlaka çalışmanız gerekmektedir. E ticaret siteleri belirli şartlara tabi olarak ticaret yapan sitelerdir. Stokları bulunan müşteri buradan kendi müşterileri ile diyaloğa geçerek ürün satışı yapmaktadır. Dolayısı ile bu kadar nitelikli bir site kesinlikle kurumsal olmalıdır. Hal böyle olunca web tasarım firmaları bu noktada ön plana çıkan firmalar arasında yer almaktadır. Sizin de e-ticaret sitesine ihtiyacınız varsa, mutlaka bu hizmetten yararlanın deriz.

Web tasarım firmaları, son derece farklı kombinasyonlara bağlı olarak çalışan firmalardır. Web tasarım firmaları yalnızca web tasarım işi yapmamaktadır. Marka tescil ve birçok farklı alanda çalışamlar yürüten web tasarım firmaları pek çok açıdan iş yapmaktadır. Kurumsal kimlik tasarımı da dahil olmak üzere pek çok alanda web tasarım firmalarından yardım alabilirsiniz Telefonlarla iletişime geçebileceğiniz gibi doğrudan mail yolu ile de internet siteleri ile iletişime geçebilir ve web tasarım firmalarına iş teslim edebilirsiniz. Siz de internet sitenizi oluşturmak için bir an önce harekete geçin deriz. Hızlı bir şekilde yapılan internet siteniz sizlere daha sonra teslim edilmektedir. Haydi siz de iletişime geçin.

Bu konuyu yazdır

  Rize araç kiralama firması
Yazar: nullsix - Dün, Saat: 15:52 - Forum: Site Tanıtımları - Yorum Yok

Web site adı : https://www.vanliogluotomotiv.com

Sitenin başlığı : Rize araç kiralama firması

Sitenin kayıt edildiği ay ve yıl : Şubat 2017

Site ile ilgili açıklamalar : Vanlıoğlu Otomotiv Kiralama firması, Rize başta olmak üzere Karadeniz bölgesinde başarıyla hizmet sunmaktadır. Otomobil kiralama hizmeti almak isteyenler, bu firmaya gönül rahatlığıyla başvurabilir.

Vanliogluotomotiv.com isimli internet sitesi, Vanlıoğlu Otomotiv Kiralama firmasının resmi web sitesidir. Site aracılığı ile, firma tarafınca sunulan tüm hizmetleri detaylıca tanıyabilirsiniz.

Rize oto kiralama firması, müşterilerine son model araçlar sunar. Buradan en son model ve birbirinden kaliteli otomobilleri kiralama fırsatı bulabileceksiniz.

En uygun araç kiralama firmalarından olan Vanlıoğlu Otomotiv, müşterilerine havalimanı transfer hizmeti de sunar. Trabzon havalimanına transfer hizmeti almak isterseniz, bu firmaya hiç vakit kaybetmeden başvurunuz.

Vanlıoğlu Otomotiv'in yeni ve bakımlı araç filosu bulunmaktadır. Buradan en avantajlı fiyatlarla, lüks araç kiralama hizmetleri almanız mümkün olabilecektir.

Rize araç kiralama denildiği zaman, akla gelen ilk firma Vanlıoğlu Otomotiv firmasıdır. Siz de bundan sonra Rize dahil olmak üzere, Karadeniz bölgesinde araç kiralamak isterseniz, bu firmadan hizmet alabilirsiniz.

Kaskolu araçlar ile hizmetlerini sürdüren firma, müşterilerine ticari araç kiralama ve vip araç kiralama çözümleri sunar. Burada günlük, haftalık ve aylık araç kiralama seçenekleri bulunmaktadır. Araçları, dilediğiniz süreler boyunca kiralama imkanı elde edebileceksiniz.

Müşterilerine 7/24 araç kiralama hizmeti veren Vanlıoğlu Otomotiv, sektörün öncü firmaları arasında yer almaktadır.

Rent a car hizmeti almak isteyenler, artık hangi adrese başvurması gerektiğini biliyor. Bu firmadan arzu edenler, filo kiralama şansı da bulabilir.

Hızlı ve kolay rezervasyon yaptırmak adına, vanliogluotomotiv.com sitesindeki iletişim sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Özetlemek gerekir ise, Vanlıoğlu Otomotiv ile iletişim kuranlar; oto kiralama, özel şoför, havalimanı transfer ve benzeri hizmetleri satın alabilecektir.

Destek hattı: 0532 218 44 64

Bu konuyu yazdır

  Krediguncel.com üzerinden kredi hesaplaması yapabilirsiniz
Yazar: nullsix - 23-02-2018, Saat: 21:00 - Forum: Site Tanıtımları - Yorum Yok

Krediguncel.com üzerinden kredi hesaplaması yapabilirsiniz

İnternet üzerinden kredi hesaplaması yapmak isteyenler, bu konuda hiç tereddüt etmeksizin krediguncel.com adresine girebilir. Site vasıtasıyla, tek tuşla kredi hesaplama fırsatı bulabileceksiniz.

Krediguncel.com vasıtasıyla kredi hesaplaması yapmak son derece kolaydır. Bunun için sisteme, almak istediğiniz kredi tutarını, faiz oranını ve vade miktarını girmeniz yeterli olacaktır. Bu verileri girmeniz akabinde; aylık taksit tutarları, toplam faiz miktarı ve geri ödeyeceğiniz tutar anında hesaplanır.

Krediguncel.com isimli internet adresinden sadece kredi hesabı yapmak adına yararlanmayacaksınız. Site üzerinden ziyaretçiler aynı zamanda, cazip kredi kampanyalarını da takip edebilir. Bankaların düzenlemiş olduğu ilgi çekici kredi kampanyaları, krediguncel.com isimli web sitesinde ziyaretçilere aktarılmaktadır.

Bu konuyu yazdır

  Yaşama dair çarpıcı paylaşımlar onnipo.com adresinde
Yazar: nullsix - 23-02-2018, Saat: 20:35 - Forum: Site Tanıtımları - Yorum Yok

Yaşama dair çarpıcı paylaşımlar onnipo.com adresinde

Yemek tariflerinden tutun teknoloji haberlerine kadar birçok içerik, onnipo.com isimli web adresi içerisinde, sizler için hep bir araya getirilmiştir. Bir genel blog sitesi olan onnipo ile birlikte, çok eğlenceli zaman geçirebilirsiniz.

www.onnipo.com adlı internet sitesine her girişinizde, karşınıza farklı farklı makaleler çıkacaktır. İnternet vasıtasıyla özgün, eğlenceli ve çarpıcı makaleler okumayı arzu ederseniz, onnipo sitesine mutlaka bağlanmalısınız.

Sitede gerek kadınları, gerekse de erkekleri ilgilendirecen paylaşımlar mevcuttur. Sitedeki kadınlara yönelik paylaşımlar arasında; moda, kadın sağlığı gibi konuları sayabiliriz. Daha çok erkeklere hitap eden paylaşımlar arasında ise; otomobil, bitcoin gibi konuları rahatlıkla söyleyebiliriz. Tüm bu içerikler onnipo ziyaretçilerine takdim edilmiştir.

Bu konuyu yazdır

  Facebook hesabınızın popüler hale gelmesini ister misiniz?
Yazar: nullsix - 23-02-2018, Saat: 20:16 - Forum: Site Tanıtımları - Yorum Yok

Facebook hesabınızın popüler hale gelmesini ister misiniz?

Facebook hesabınızın takipçi sayısından memnun değil iseniz, hiç vakit kaybetmeden facebooksayfabegenisi.com adresine girişinizi yapın. Zira bu site üzerinden facebook hesabınıza çok sayıda takipçi kazandırabilirsiniz.

Facebook sayfa beğenisi satın almak adına girilebilecek en ideal sitelerden birisi, hiç şüphesiz facebooksayfabegenisi.com şeklindedir. Site üzerinden facebook beğenileri ve facebook takipçileri satın alabileceğiniz gibi, Twitter ve Instagram gibi Sosyal medya hesaplarınız için de hizmetler alabileceksiniz.

Sosyal medya hizmetleri denildiği zaman pek çok kişinin aklına gelen ilk site facebooksayfabegenisi.com şeklindedir. Buradan başta facebook sayfa beğenisi olmak üzere, birçok ihtiyacınızı en ekonomik fiyatlarla karşılama fırsatına sahipsiniz. Herkese keyifli alışverişler dileriz.

Bu konuyu yazdır

  Polis Haberleri Sitesi
Yazar: ReFlex - 23-02-2018, Saat: 19:49 - Forum: Site Tanıtımları - Yorum Yok

Malumunuz bilindiği üzere KPSS'siz Lise Mezunu Polis Alımı 2018 yılında yeni düzenlemeler sayesinde bizlere sunulmaktadır. Bizlerde bu tarz bizleri ilgilendiren Polis Haberleri sayesinde hemen kaydımızı yaptırabiliriz. Polis olma gururu çok özel bir gurur olup çoğu çocuklara soruldugunda büyüyünce ne olacaksın sorusuna istinaden polis olmak istiyorum derler. Polis olmak ayrıcalık ister, şahsen bende küçüklükten bu yana polis olmayı istemişimdir ama kısmet işte. Bu arada polis olmak için 28 yaşını geçmemek gerekiyor bilginiz olsun.

Her işte vardır bir hayır diyoruz. Sizlere bu imkan verildiği için güzel bir şekilde değerlendirmenizi tavsiye ederim. Ayrıca askerlik ile alakalı olan Askerlik Tecil Bozdurma konusunda daha fazla bilgi sahibi olmak için şimdi hemen sitemizi sizlerde ziyaret edebilirsiniz.

KPSS'siz Lise Mezunu Polis Alımı, Polis Haberleri, Askerlik Tecil Bozdurma,

Bu konuyu yazdır

  3D tasarım şirketi
Yazar: gardian - 23-02-2018, Saat: 15:48 - Forum: Site Tanıtımları - Yorum Yok

3D tasarım şirketi arıyorsanız ve 3d modellemesi yapacak profesyonel bir firma arıyorsanız sizlere güzel bir haberim var...

Eğer bir bina veya ürün üretiyorsanız ve buunların bilgisayarlı ortamda çizilmesi gerekiyor ise mutlaka 3d tasarım şirketi ile çalışmalısınız... Çünki 3d tasarım ile tüm bir binayı veya tüm bir ürünü 3 boyutlu olarak metematiksel olarak çizebilirsiniz...

m2M4J2.jpg

ve aynı zamanda bunları istediğiniz anda değiştirebilirsiniz... arıyorsanız sizlere bu konuda uzman olan şirket ile tanışmanızı öneririm..

[url=http://www.garadesign.com/3d-tasarim/][/url]

Bu konuyu yazdır

  Online alışveriş sitesi - Hiphubstore.com
Yazar: nullsix - 23-02-2018, Saat: 13:45 - Forum: Site Tanıtımları - Yorum Yok

Web site adı : Hiphubstore.com

Sitenin başlığı : Online alışveriş sitesi - Hiphubstore.com

Site Sloganı : Havalı Çocuklar İçin Yeni Alışveriş Sitesi

Sitenin kayıt edildiği ay ve yıl : Kasım 2016

Site ile ilgili açıklamalar : Hiphubstore.com adı altında yayın hayatını başarıyla sürdüren alışveriş sitesine hepiniz hoş geldiniz. Site aracılığı ile çok sayıda anne, bebek ve çocuk ürünü satın alma fırsatı bulabilirsiniz.

En ünlü markaların ürünleri, hiphubstore.com isimli internet adresi içerisinde bir araya getirilmiştir. Dünyaca ünlü markaların özel tasarım ürünlerini, bu site üzerinden avantajlı fiyatlarla sipariş etmeniz mümkün olabilir.

Anneler, bebekler ve çocuklar için üst düzey kalitede giyim ürünleri burada mevcuttur. Sitede bebekler için emzikler, biberonlar, diş kaşıyıcılar, önlükler ve çok daha fazlası ziyaretçileri bekliyor.

Gece lambası, çarşaf, ana kucağı, battaniye, dekoratif yastıklar ve oyuncaklar yine bu özel site üzerinden alınabilecektir.

Hip Hub Store Google Play uygulamasını indirerek, alışveriş keyfinizi cep telefonunuza taşıyabilirsiniz.

Hip Hub Store App store uygulaması da bulunmaktadır. App store linkine tıklayanlar, uygulamayı tek tuşla telefonuna indirebilir.

Tüm site ziyaretçilerine keyif dolu alışverişler dileriz.

Bu konuyu yazdır