Forum Türk

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

Çıplak Zombi Dehşeti!

Prenses

New memberAkıllara durgunluk veren olay Amerika'nın Pennsylvania eyaletinde gerçekleşti.


Richard Crimino Jr. isimli, henüz herhangi bir ilacın ya da uyuşturucunun etkisinde olup olmadığı belli olmayan adam, akşam saatlerinde arabasını küçük bir mahalleye çekti. Giysilerini atarak arabadan çıkan Crimino,hemen önündeki eve doğru koşarak içeri girmeye çalıştı.
Ev sahiplerinin ayakta olmasının da etkisiyle içeri giremedi. Koşarak daha ilerdeki boş bir eve dalan çılgın adam bir süre ortalıkta görünmedi. Az sonra boş evin 2. katından bir pencereyi parçalayarak sokağa atlayan Crimino, burada yürümekte olan bir kadına koştu ve kafasını kemirmeye başladı!
Kadına saldırırken görgü tanıklarının ifadesine göre "hayvan gibi sesler çıkaran' Richard, kurbanın kaçarak polisi çağırmasıyla yakalandı. Polisin yaptığı açıklamada, şu anda hastanede olan zanlının, hırsızlık, saldırı ve uygunsuz davranış gibi bir çok suçtan yargılanacağı belirtildi.
 
Üst